Momenti kur ushtarët e Asadit ikin me vrapë nga baza nga frika e raketave amerikane (VIDEO)

SHBA-të, Franca dhe Britania e Madhe bombarduan mëngjesin e sotëm disa objektiva ushtarakë të

regjimit

Asadit

në Siri në formë ndëshkimi ndaj përdorimit të armëve kimike ndaj civilëve.

Në videon që shoqëron këtë lajm duket

momenti

kur

ushtarët

dhe paramilitarët në mbështetje të

regjimit

Asadit

largohen me vrap nga

baza

pasi kishte filluar sulmi. /albeu.com/

Shtuar më 14/04/2018,
ora 10:56

Burimi: Albeu.com

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2GWPmZ7

%d bloggers like this: