Kejvina Kthella është velina e re e emisionit ?Xing më Ermalin?.
U mjaftua vetëm puntata e parë për të rënë në sy dhe për të tërhequr vëmëndjen e publikut dhe mediave. Kjo për shkak se u aludua se Kejviva kërceu pa mbathje. Me anë të një statusi në Instagram, Kejvina ka deklaruar se kjo g

Burimi: Albeu.com

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2xcJdz3

%d bloggers like this: