Zbardhet nata, momenti kur bombat e aleatëve bien mbi regjimin e Asadit (VIDEO)

SHBA-të, Franca dhe Britania e Madhe bombarduan mëngjesin e sotëm disa objektiva ushtarakë të regjimit të

Asadit

në Siri në formë ndëshkimi ndaj përdorimit të armëve

kimike

ndaj civilëve.

Në videon e publikuar sëfundmi duket

momenti

ku raketat e

aleatëve bien

nga objektivat ushtarak të

Asadit

në Damask.

Për më tepër, ndiqni videon! /albeu.com/

Shtuar më 14/04/2018,
ora 10:40

Burimi: Albeu.com

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2quCAGk

%d bloggers like this: