Vladimir Putin prej çokollate (Foto)

Teksa po përgatitet për festivalin e çokollatës në Shën Petërbug, një artist rus po punon me një skulpturë me përmasat e njeriut duke gdhendur liderin rus Vladimir Putin. Ajo ka shtuar se janë dashur rreth...

Ja çfarë ndodh kur teshtijmë

Teshtima “udhëton” shumë më larg seç mund të mendoni dhe bulëzat që çlirohen vijojnë të shpërndahen dhe të përhapen nëpër ambientin që na rrethon. Të dhënat...

Mënyrat për të luftuar ftohjen

Të rriturit ftohen mesatarisht 2 deri në 4 herë në vit. Ndërsa ditët e ftohta po afrohen dhe temperaturat po ulen, ja disa truke nga specialistët e shëndetit të cilat ju ndihmojnë të luftoni të ftohtin. Flini...
%d bloggers like this: