Cristiano Ronaldo injoron Michel Platininë (Foto/Video)

Pas finales së Botërorit të Klubeve FIFA, Cristiano Ronaldo nuk i dha dorën presidentit të UEFA-s, Michel Platini Edhe pse ish-futbollisti francez e pa në sy portugezin, ky i fundit u përgjigj me indiferencë. Arsyeja? Ndoshta duhet thënë e kujtuar se Michel Platini ka...

Çernobili post-nuklear në video dhe foto

Çernobili është një zonë që ka fituar famë, për shkak se atje në vitin 1986 ndodhi një shpërthim në reaktorin bërthamor. Një fotograf amerikan ka përdorur dronin për të kapur pamje nga rajoni i Çernobilit. Përmes pamjeve, tregohet se njerëzit akoma përjetojnë dramat e...
%d bloggers like this: