Këngëtarja e njohur shqiptare është zhvendosur prej disa kohësh në Amerikë, ku po tenton të vazhdojë karrierën e saj. Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë shpesh me fansat momente nga rutina e saj atje.

Këngëtarja është frekuentuese e rregullt e palestrës dhe këtë e dëshmojnë edhe format e saj. Kësaj radhe ajo ka ndarë me fansat rezultatet e ushtrimeve të përditshme duke treguar në një foto të pasmet e saj. Dafina gjithashtu nuk ngurron t’i motivoj shpesh ndjekësit e saj që të frekuentojnë palestrat e të tregojnë kujdes për trupin e tyre.

The post Dafina Zeqiri tregon çka i ka bërë fitnesi appeared first on Gazeta InfoPress.

Burimi: Gazeta InfoPress

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2A6eHZg

%d bloggers like this: