Projekti më i ri i Era Istrefit në bashkëpunim me French Montana është mirëpritur bukur mirë në publik.

“No I Love Yous”, veçse ka kaluar 2 milionëshin me klikime në kanalin zyrtar Youtube, shkruan Indeksonline.

Era po arrinë të ketë vëmendjen e të gjithëve, dhe jo rastësisht është bërë e famshme edhe në vendet më të largëta në botë.

Ajo është kaq unike si me potencën e saj vokale e hiç më pak edhe paraqitjet e saj artistike.

 

The post Era Istrefi ft French Montana kalojnë 2 milionëshin (Video) appeared first on Gazeta InfoPress.

Burimi: Gazeta InfoPress

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2hMwMHp

%d bloggers like this: