Sot, Google prezantoi telefonat Pixel 2 dhe Pixel 2 XL dhe shumë pajisje të tjera në një ngjarje të madhe në San Francisko

 

Ngjarja u hap nga Sundar CEO, i cili mori përsipër mundësinë për të paguar homazhet për viktimat e sulmit në Las Vegas dhe tre uraganet që kanë në javët e fundit në Amerikën e Veriut.

Kreu i gjigantit të internetit foli më pas për një ndryshim të madh në kompani, e cila, sipas tij, ka sjellë një revolucion në fushën e inteligjencës artificiale dhe ka futur një të ri “triumvirat të produktit Google – AI + software + hardware”

 

The post Google prezanton produktet e saj më të reja (Video) appeared first on Gazeta InfoPress.

Burimi: Gazeta InfoPress

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2wyspCu

%d bloggers like this: