Erion Veliaj, kryebashkiaku i Tiranës është i martuar me Ajola Xoxa, një grua shumë e bukur e me stil.

Ajola 33-vjeçare, edhe pse jashtë fokusit të medieve për dukjen e saj, e stilin e veçantë që ka, i bën konkurrencë vajzat të show-bizit shqiptar.

Pas një bashkëjetese prej disa vitesh së bashku, Xoxa 31-vjeçare dhe Erioni 36-vjeç lidhen martesë mes tyre në vitin 2014 në një ceremoni të madhe të nisur në Gjirokastër dhe të vazhduar në Tiranë.

The post Kjo është gruaja bukuroshe e Erion Veliajt appeared first on Gazeta InfoPress.

Burimi: Gazeta InfoPress

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2kiCaRf

%d bloggers like this: