Liberta Spahiu është moderatorja më e komentuar shqiptare.

Çdo paraqitje e saj në emisionin ‘Prive’ dhe në evenimente të tjera të ndryshme nuk mund të kaloj pa u komentuar, shkruan arbresh.info.

Kjo për arsye se Liberta përkujdeset shumë që në çdo paraqitje të duket mjaftë bukur.

Moderatorja ka publikuar një imazh në Instagram në të cilin ajo duket shumë tërheqëse dhe e bukur. E nga fotografia shihet se Liberta nuk ka fare sytjena

The post Liberta Spahiu pozon pa sytjena appeared first on Gazeta InfoPress.

Burimi: Gazeta InfoPress

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2AHL69q

%d bloggers like this: