Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë bërë bashkë në ceremoninë e FIFA-s për ‘Lojtarin e Vitit’.

Dy legjendat që kanë dominuar futbollin viteve të fundit, kanë përshëndetur njëri-tjetrin, për të marrë vëmendjen e medieve që ishin të pranishme në gala mbrëmjen.

Messi dhe Ronaldo edhe këtë vit janë në garë për çmimin e FIFA për ‘Lojtarin e Vitit’.

sdksskd

tkttk

The post Momenti kur takohen Messi dhe Ronaldo appeared first on Gazeta InfoPress.

Burimi: Gazeta InfoPress

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2yDEMBz

%d bloggers like this: