Dua Lipa sot ka marrë dy çmime në Brit Awards 2018.

Ajo në tapetin e kuq kaloi me një fustan tejet interesant dhe që e bënte këngëtaren të shkëlqejë. Por, ajo hasi disa herë në pyetjen e njëjtë që iu shtrua.

“Po si mund të shkosh në banjo me këtë fustan”, i thanë prezentuesit disa herë asaj.

Në fakt, këngëtarja me fillim tregoi se do e ndërrojë fustanin dhe se atë e ka vetëm sa për të kaluar tapetin.

T

The post Pyetja që iu bë disa herë sot Dua Lipës: Si do të shkosh në banjo? (Foto) appeared first on Gazeta InfoPress.

Burimi: Gazeta InfoPress

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2CcloOe

%d bloggers like this: