Edhe pse është e njohur për veshjet e saj provokatike, ylli botëror me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është kapur nga paparacët në New York të mërkurën.


Ora u paraqit me një veshje të stilit të viteve të 70’ta, gjatë daljes së saj nga hoteli ku po qëndron në qytetin e madh amerikan.

Rita kishte kombinuar këtë veshje me çizme me ngjyrë të ngjashme dhe syze poashtu me nuanca të kafta.

Ditë më parë, Rita u paraqit në rrjetet sociale me pantollona të shkurtër dhe me çizme të gjata, para se të paraqitej në një shou televiziv. /gazetametro.net

Burimi: Gazeta METRO

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2z0towL

%d bloggers like this: