Politikë
Tiranë, Rama në kafe me dy deputetë kosovarë

Tiranë, Rama në kafe me dy deputetë kosovarë

Teksa opozita është konfliktuar me policinë në amebientet e Gjykatës së Tiranës në mbrojtje të të arrestuarve që protestuan për “Rrugën e Kombit”, kryeministri Edi Rama është fotografuar duke konsumuar një kafe në një nga lokalet e Tiranës.

Ai ka qenë në kafe me Albin Kurtin dhe Fatmir Limajn, ndërsa shoqërohej nga Taulant Balla.

4 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Burimi: Gazeta SHQIP Online

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2q48av6