Vështirë se ka femër që ia shkon për asete, shkruan GazetaBlic.

Dhe tani, Lindsey Pelas është shprehur e befasuar kur ka kuptuar se në një video 1 minutëshe i ka marrë mbi 6 milion shikime vetëm për katër ditë, sa ka që është publikuar.

Bukuroshja amerikane, e cila njëherë është edhe aktore ka kohë që është bërë e njohur ndërkombëtarisht fal aseteve me madhësi marramendëse.

E njohur për intervistën që vazhdon të përfolet, kur pat thënë se pavarësisht se ishte e bekuar gjenetikisht, ajo njëkohësisht është edhe e nëmur, shkruan GazetaBlic.

Kjo pasi që gjoksi i saj është aq i rëndë sa i ka shkaktuar dhimbje të madhe modeles amerikane.

© Lindsey Pelas

26-vjeçja dje në “Instagram” i ka ‘çmendur’ fansat e saj, kur ka publikuar fotografi teksa shihej e veshur me një fustan të zi i cili ishte pothuajse në plotni i hapur kah mesi i gjoksit, gjë që bënte që gjoksi i saj të dukej shpërthyes.

E fotografinë e fundit e pat edhe më interesante, pasi mbante në dorë një top basketi të cilën shumë komentues e kishin krahasuar me asetet e saj të buta.

© Lindsey Pelas

Kujtojmë që pelas ndiqet nga plotë 7.2 milionë ndjekës në “Instagram”. / © GazetaBlic /

The post Kështu i merr me një ecje 6 milion shikime, kur i ke më të mëdha se një top basketi appeared first on GazetaBlic.

Burimi: GazetaBlic

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2I30O1w

%d bloggers like this: