Dua Lipa është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka thyer kufi dhe tashmë po qëndron në “top” këngëtaret më të kërkuara.

Së fundi, ajo ka shkuar për koncertin e radhës, në Emiratet e Bashkuara Arabe, konkretisht në Abu Dhabi.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë në formë dhe të bukur. Por aty vërejmë edhe këmbët e saj të zbuluara veshur me vetëm një robdishamber.

E grimuar bukur dhe gjithashtu me elegancën që e karakterizon, Dua ju mahnitë.

Burimi: Gazetamonitor.com

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2sPtSXL

%d bloggers like this: