Këngëtarja kosovare me famë botërore ka filluar një lidhje të re me të Tyrone Wood, i cili është i biri i rokerit të Rolling Stones, Ronnie.

Ajo është takuar në fshehtësi me kitaristin në një këshillues privat arti për disa muaj, dhe duket se gjërat po bëhen serioze. Kjo është hera e parë pas dy vjetësh që Rita raportohet në një lidhje pas ndarjes në korrik të 2015 me Ricky, djali i stilistit Tommy Hilfiger.

“Rita dhe Tyrone janë takuar vitin e kaluar por vetëm se fundmi e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër fazë. Ndërsa është gjithçka e re, ata po ia kalojnë shumë mirë dhe kanë qënë edhe në pushime të fshehta.

Rita e pëlqen Tyrone, sepse ndryshe nga ish-at e saj, është njeri që do vetëm një femër dhe jo i etur për famë. Madje ai punon shumë për bamirësi, dhe ajo e sheh mjaft tërheqës”, thotë një burim për The Sun.

The post Rita Ora në lidhje me djalin e rokerit të ‘Rolling Stone’, Tyrone appeared first on INSAJDERI.

Burimi: INSAJDERI

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2t1xWzv

%d bloggers like this: