Një femër është arrestuar në rrugën ‘Enver Zymberi’ në Prishtinë, pasi që në muajin maj të këtij viti ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para, për t’ia rregulluar një vizë gjermane.
Policia njofton se me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Burimi: KOHA.net

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2AwZBz1

%d bloggers like this: