Deputeti i LSI-së, njëherësh dhe nënkryetar i kësaj force politike në Shqipëri, Luan Rama, ka shfrytëzuar punimet e Asamblesë se Unionit Ndërparlamentar që po mbahet në Shën Petërsburg të Rusisë për të marrë me vete si kujtim edhe një foto me Presidentin rus, Vladimir Putin.
Kreu i shtetit rus, sado i ftohtë në dukje, mësohet të jetë treguar dashamirës ndaj zotit Rama, shkruan “OraNews”.
<iframe……

Burimi: KOHA.net

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2xHUbkA

%d bloggers like this: