Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian janë femrat më të komentuara të momentit.

E një fotografi e tyre e realizuar së bashku po vazhdon ta ‘çmend’ një rrjet të tërë, shkruan lajmi.net

Të pasmet  e tyre bombastike kanë qenë në fokusin e publikut dhe mediave rozë gjithmonë e akoma vazhdon të shkruhet për to.

Të dya po shijojnë momente të lumtura pranë burrave që ua kanë rrëmbyer zemrën e janë femrat që çdo mashkull do të donte ti ketë në duar./Lajmi.net/

Burimi: Kolona.info » Prurje

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2zYgyPM

%d bloggers like this: