Egla Harxhi, publikon foton e parë të djalit të saj, Luxifer…

Ish-Miss Albania Egla Harxhi prej pak kohësh është bërë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Luxifer.

Emri duket paska i pazakontë ashtu si dhe marrëdhëniet që ajo ka ndërtuar në jetën e saj.

Egla Harxhi, publikon foton e parë të djalit të saj, Luxifer…

Egla është shprehur në media rreth marrëdhënies treshe që ka patur me fotografin Alexandre de Basseville dhe një vajzë të quajtur Alesia.

Me Alesian duket se së fundmi nuk i ka patur punët dhe aq mirë.

Por duket se djali i saj i ka ndryshuar dhe zbukuruar jetën.

Për herë të parë ka postuar në Instagram një foto të djalit të quajtur Luxifer.

Egla Harxhi, publikon foton e parë të djalit të saj, Luxifer…

Për lajm-shqip:

Klajdi Thaçi

02.04.2018

The post Egla Harxhi, publikon foton e parë të djalit të saj, Luxifer… appeared first on Lajm-shqip.com.

Burimi: Lajme shqip

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2GrUHHA

%d bloggers like this: