Aktorja Angelina Jolie është sërish në vëmendjen e mediave. Pas aludimeve se gjendja e saj është e mjeruar, ajo kapet mat në rrugë me disa nga fëmijët e saj, duke treguar sic është në të vërtetë. Ylli i Hollyëood-it dukej mirë me shëndet bashkë me fëmijët Shiloh, Vivienne dhe Zahara, në Los Angeles. Me një […]

Burimi: Lajmi i Fundit | lajme shqip

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2ukUYTK

%d bloggers like this: