Ajo është një nga emrat më të suksesshëm të momentin në tregun muzikor ndërkombëtar

Flasim për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Rita Orën e cila së fundmi po qëndron në Kaliforni.

Ndonëse ajo është e angazhuar tej maase me koncerte, kësaj radhe ka ardhur koha për pak relaks për të.

Përveç muzikës ajo gjithmonë komentohet dhe për stilin e veshjes, por duke veçuar gjithmonë dhe linjat trupore të këngëtares.

Në paraqitjen e radhës ajo shfaqet e shtrirë në një shkëmb, veshur me bikini ngjyrë rozë, ku më së miri bien në sy linjat trupore, ajo po duket mjaft ‘hot’.

Me projektet muzikore ajo është mjaft aktive këtë periudhë kohe, madje me këngën “For You” kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Freed” në bashkëpunim me Liam Payne, ajo po korr një sukses të madh dhe ka arritur mbi 85 milionë klikime deri tani.

Kujtojmë se javën e kaluar ajo xnorri në treg dhe linjën e re të rrobave “Roara Republic”.

Burimi:

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2DGuQFQ

%d bloggers like this: