Kush ka nevojë për një aparat rreze X? Kim Zolciak shfaqet me një veshje ekstravagante ndërsa ecën drejt sigurisë në  “Atlanta Airport.” Ajo mori pjesë në dasmën e Gucci Mane dhe Keyshia Ka’oir në Florida. Kim Zolciak udhëtoi për në Florida së bashku me vajzën e saj 20-vjeçare Brielle. 39-vjeçarja u shfaq në aeroport me […]

L’articolo FOTOT/ “Kush ka nevojë për rreze X?” Kim Zolciak e zhveshur në aeroport sembra essere il primo su Pamfleti.

Burimi: Pamfleti

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2zEovd3

%d bloggers like this: