Bukuroshja Arbnora Ademaj është rikthyer sërish në ekran, këtë herë në televizionin publik “RTK”, për të prezantuar programin sportiv “Sport plus”, shkruan “Kosovarja”.

E bukur, e gjatë dhe me një të folur të pastër, ajo sërish po tregohet e suksesshme. Disa thonë se bukuria e saj është formulë suksesi, ani pse Ademaj nuk e ka suksesin vetëm falë pamjes së jashtme.

Po, a i shkon sporti Arbnores? Ajo ushtron fitnes dhe ka një informacion të zgjeruar mbi futbollin, meçe kështu ja kërkon edhe puna, shkruan “Kosovarja”.

 

The post Arbnora Ademajt i ‘shpërthen’ gjoksi live (Foto) appeared first on Periskopi.

Burimi: Periskopi

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2yYH4s2

%d bloggers like this: