Vajzat e showbiz-it shqiptar gjithmonë shihen të kuruara dhe shumë seksi në fotot që postojnë në rrjete sociale.

Shumë komente dhe shumë pëlqime shkojnë për to në momentitn që postojnë një foto ku shfaqen HOT.

Por një trend që kemi hasur këtë verë por edhe më parë ishte mos veshja e reçipetave por vetem bluze, gjë që tregonin format e tyre. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani foli për këto 5 foto të personazheve VIP shqiptare. Foto këto të cilat kanë bërë bujë jo vetëm këtë verë por edhe më parë pra foto në kohë të ndryshme, shumë të përfolura në media.

The post Kur vajzat e famshme shqiptare ‘çmendin’ rrjetin, tregojnë thithkat (Foto) appeared first on Periskopi.

Burimi: Periskopi

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2hPpMK5

%d bloggers like this: