Ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç do ti.
Lateysha Grace, bomba super seksi në një ‘live show’ pasi prezantuesi i kërkoi të bënte ‘twerk’ ajo pranoi, por gjithçka nuk shkoi mirë.
Ajo posa u vendos për të vazhduar ‘shfaqjen’ e tradhëtoi fustani dhe i dolën të pasmet, shikoni videon:

The post Tenton të bëjë twerk, i dalin të pasmet bombastike live (VIDEO) appeared first on Periskopi.

Burimi: Periskopi

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2toHjcL

%d bloggers like this: