Si të shpëtojmë nga pesha dhe të kemi një trup në formë e me bark të sheshtë? Ekziston një dietë shumë e lehtë me vezë të ziera që do t’iu sjellë trupin në formë në më pak se një javë. Vezët do të zvogëlojnë yndyrën e barkut vetëm në 3 ditë. Dita e parë: -Mëngjes: …

The post Si të humbni peshë duke ngrënë vezë appeared first on Te Sheshi.

Burimi: Te Sheshi

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2pZCzK9

%d bloggers like this: