Një i ri ka humbur jetën në Shqipëri derisa po gjuante fishekzjarre.
Familjarët e kanë gjetur pa shenja jetë me dëmtime në kokë.
Njoftimi i plotë i policisë:
Me datë 01.01.2018, rreth 01:00 është marrë njoftim se në Spitalin Rajonal Laç, është dërguar nga familjarët pa shenja jete, shtetasi i mitur K.Gj. 16 vjeç, banues në Sanxhak – Kurbin.
Nga veprimet e para hetimore, ka rezultuar se ky shtetas ka hipur në tarracë të shtëpisë për të plasur fishekzjarre, dhe……

Burimi: Zeri

Linku i artikullit origjinal: ift.tt/2zWzCNu

%d bloggers like this: